X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Szyjka jak sprawdzic
Odpowiedz

Szyjka jak sprawdzic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 18 lutego 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny dajcie znac jak sie sprawdza szyjkie,kiedy jest otwarta kiedy nie, gubie sie w tym wszystkim

  • Liseuek Przyjaciółka
    Postów: 94 75

    Wysłany: 18 lutego 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zacząć badać od początku cyklu, wtedy będziesz miała możliwość porównania jak zmienia się ona w jego trakcie. W internecie jak szukałam kiedyś informacji, to są opisy szyjki, jaka powinna być w danej fazie. Po sobie wiem, że to nie jest uniwersalna sprawa, więc nie należy się tak tym dosłownie kierować. Najprościej jest z wysokością, bo w miarę szybko można zauważyć czy łatwo dosięgnąć szyjkę, czy trzeba się trochę pogimnastykować, bo przed owulacja czasem podnosi się tak, że wydaje się, że zniknęła 😁 jeśli chodzi o otwarcie, nie zawsze jestem pewna... jak jest miękka w owulację, to można wyczuć, że są tam takie jakby wargi i dołek. Gorzej to stwierdzić jak jest twardsza, najlepiej jak przejdziesz cały cykl zapisując sobie codziennie notatki, takie wrażenia, a w kolejnym cyklu będzie łatwiej 😊

    Lolka kolka, Kuchareczkaaa lubią tę wiadomość

    👩🏻31 lat
    Hashimoto,PCOS
    🧒🏼33 lata
    morfologia 6%, hormony w normie

    Luty 2021 cb 💔

    15.07.2021 cień na teście ⏸️
    2.08.2021 pierwsze USG - mamy zarodek 3mm i serduszko 💕
    20.09.2021 - 7cm małego chłopczyka 💙
    04.04.2022 - Powitaliśmy na świecie nasz największy Cud 🤱

    relgh371tpxiltdo.png
  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 18 lutego 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liseuek wrote:
    Najlepiej zacząć badać od początku cyklu, wtedy będziesz miała możliwość porównania jak zmienia się ona w jego trakcie. W internecie jak szukałam kiedyś informacji, to są opisy szyjki, jaka powinna być w danej fazie. Po sobie wiem, że to nie jest uniwersalna sprawa, więc nie należy się tak tym dosłownie kierować. Najprościej jest z wysokością, bo w miarę szybko można zauważyć czy łatwo dosięgnąć szyjkę, czy trzeba się trochę pogimnastykować, bo przed owulacja czasem podnosi się tak, że wydaje się, że zniknęła 😁 jeśli chodzi o otwarcie, nie zawsze jestem pewna... jak jest miękka w owulację, to można wyczuć, że są tam takie jakby wargi i dołek. Gorzej to stwierdzić jak jest twardsza, najlepiej jak przejdziesz cały cykl zapisując sobie codziennie notatki, takie wrażenia, a w kolejnym cyklu będzie łatwiej 😊


    Dziekuje ci bardzo za odpowiedz,musze sobie jakos to ulozyc i poczytac wiecej

    Liseuek lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ