X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, proszę o radę :-) to mój 19dc i obserwując szyjke, mam wrażenie ze jest tak nisko jakby miała mi za moment wyjść. Dodam że jest twarda i zamknięta. Czy to coś niepokojącego? Z góry dzięki za poradę :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę pomóżcie :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpowiedzi niestety nieznam .. lecz może ktoś z was mi by mógł wyjaśnić, w jaki sposób ją sie obserwuje ?

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkładając paluszka i dotykając :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy37 wrote:
    Proszę pomóżcie :-)
    zawsze po owulacji szyjka opada i w tedy jest nisko

    Izaczek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ