X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temp. ponad 38 stopni
Odpowiedz

Temp. ponad 38 stopni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, mało się pewnie znam na ten temat, ale z tego co czytałam temperatura utrzymuje się w okolicach 37stopni. Chociaż nie ma reguły, kazda kobieta jest inna, słyszałam o takiej która przez cala ciążę miała poniżej 36,6 :). W Twoim przypadku wzielabym pewnie pod uwagę infekcje, choć jak zaznaczalam nie jestem fachowcem. Pozdrawiam

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno :-D ja miałam ok 37stopni w ciąży.

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skojarzyło mi się jeszcze, ze ostatnio przeglądałam tutaj sporo wykresów "ciążowych" i z tego co sobie przypominam temperatury, które sie pojawiały były w okolicach wspomnianych 37st.
    A pisząc infekcja miałam na myśli przeziębienie itp.
    Ale oczywiście życzę Ci jak najlepiej i oby był to u Ciebie zwiastun ciąży.

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    chyba kupię nowy termometr :)
    Właśnie spróbuj zmierzyć innym termometrem. Zrób 2 pomiary jednym i drugim i zobaczysz jakie będą.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak tempka?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ