X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Temperatura :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Luucy Przyjaciółka
    Postów: 67 31

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem tu nowa i dopiero od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę. Czy mój wykres na chwilę obecną jest prawidłowy i czy może nastąpić jeszcze skok temperatury? Staram się dokonywać pomiaru o tej samej porze, ale czy sam fakt np. wstania z łóżka po termometr może zaburzać pomiar?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 19:47

    010i3e3k3szwmdsp.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widzę wykresu.Nie wiem,najlepiej połóż go w zasięgu ręki(np.pod łóżkiem, na szafce nocnej)

    ignite
  • Luucy Przyjaciółka
    Postów: 67 31

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b0e6a4fe203d5435ab6448f0d225b9ca.png


    Testy owulacyjne z allegro na razie wychodzą negatywne - chociaż najwyraźniejszy był w sobotę 13ego stycznia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 19:49

    010i3e3k3szwmdsp.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długie masz cykle?staraj się zawsze mierzyć o stałej porze(temp. zmienia się w ciągu dnia)badasz szyjkę?,patrzysz na śluz?,Ovu nie zaznaczył Ci jeszcze owulacji,może jakbyś się badała było by łatwiej.Test owulacyjny pozytywny-musi być kreska taka sama jak ta druga(kolor),lub ciemniejsza.Zapisuj też objawy jakie towarzyszą Ci danego dnia.

    ignite
  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zaczęłam mierzyć temperature od tego cyklu muszę zawsze o 7 przed wstaniem w ustach mam dziwny ten wykres cykle mam 25-26 dni
    https://ovufriend.pl/graph/
    9dfd6e4662843c4e6a8de623f1f47d30

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2018, 14:38

    Marryy lubi tę wiadomość



  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! Czytałam, że każdy wysiłek fizyczny wpływa na temperaturę. Nawet wstanie z łóżka po przebudzeniu, aby wziąć termometr. Temperaturę musisz mierzyć zaraz po przebudzeniu,najlepiej o stałej porze. Termometr musisz mieć dostępny " na wyciągnięcie ręki ".

    .
  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zawsze pod ręka nie wstaje nigdy.



Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ