X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura nie spadła przed okresem. Co jest ?
Odpowiedz

Temperatura nie spadła przed okresem. Co jest ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy to normalne ze temperatura nie spadła przed okresem i utrzymuje się na wysokim poziomie??

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak bywa, mi zaczęła spadać dopiero w 3 dniu okresu i to też nie jakoś drastycznie;)
    Może to oznaczać też ciążę;) Może zrób test?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 owulacje miałam 19dniu cyklu test robiłam w 29 dniu ale negatywny ;( do tego w tym cyklu temperatura była ponad 37 cały czas , to się nigdy nie zdążyło wcześniej. Przed miesiączka zawsze spadała a tu 36,9 i się utrzymuje.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jestem jeszcze tak zaawansowana w tym temacie żebym mogła Ci pomóc;(
    Może to po prostu byłą taka fanaberia tego cyklu, takie wyjątki się zdarzają a może jest coś nie tak z hormonami... a ilu dniowe masz cykle? Kiedy powinnaś dostać @?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dostalam wczoraj a zawsze było tak ze przed @ spadała temperatura. A tu sie utrzymuja wysoka. Rożnie to bywa z tymi cyklami przewaznie sa bardzo długie. A tu ten taki krótki tylko 30 dniowy. Oj sama noe wiem co mam myślec.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do końca @, jeśli temperatura nie spadnie to najlepiej idź do lekarza i pokaż mu swoje wykresy;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu miałaś owulacje ?? U mnie już trzeci dzień jest @ a temperatura jest 36,9 i nie spadla a zawsze była 36,2.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek jeśli krwawienie jest słabe to powtórz test za kilka dni;)
    Czasami plamienia zdarzają się podczas ciąży;)
    Trzymam kciuki;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek w następnym cyklu napewno sie uda :) trzeba miec nadzieje ;) u mnie temperatura nadal 36,9 a @ sie kończy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc jakis stan zapalny albo zle mierzysz.

  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze tak jak zawsze Aszka. Sprawdziłam dwoma termometrami i cały czas po owulacji wysoka. Zdaje mi sie ze to jest @. Chociaz nie taki jak zawsze. Bo nie jest obfity.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 września 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma dowiedziedziala sie ze jest w 4 miesiacu ciazy, normalnie miesiaczkowala miala nieregularne @ druga znajoma urodzila dziewczynke a lekarze mowili ze nie moze miec dzieci, kiedy zaszla imprezosala duzo.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 4 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Pauluss12 jestem w identycznej sytuacji, mi coprawda troszke spadła ale nadal jest w tych wyzszych okres mi sie konczy , zrobilam test i jest na nim druga kreska blada ale ją widac. Najgorsze i wrecz mało prawdopodobne jest to ze ostatnie zblizenie było 18 dni temu wiec to chyba niemozliwe zeby dopiero teraz ewentualnie cos test pokazał i to po meisiaczce , dosc bolesnej wraz ze skrzepami :(( boje sie ze to cos zlego albo pozamaciczna

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie. jak to jest? mialam @ a tempka caly czas taka jak z pierwszego dnia.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ