X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura podczas upałów
Odpowiedz

Temperatura podczas upałów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy panujące upały mogą mieć wpływ na temperaturę?
    U mnie pomimo negatywnych testów LH wystąpił skok temperatury i teraz nie wiem czy to ovu czy po prostu wina upałów. U nas w sypialni jest 26-28 stopni...

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Posti77 Autorytet
    Postów: 490 204

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma znaczenia. Nie jesteśmy zmienno cieplni :)

    27 lat W-wa
    3i49upjya7y4fzkb.png
    20150620040113.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ