Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura przed okresem
Odpowiedz

temperatura przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ola 1980 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem tu nowa i mam pytanie ostatnią @miałam 8.03 współżyłam do końca 25.03 cykl mam co 31 dni od 01.04 mierze temperaturę codziennie rano i jest taka sama 37,5 czy jest szansa że zaszłam w ciążę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 10:12

    ola 1980
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W drugiej połowie cyklu temperatura jest podwyższona bez względu na to, czy jest ciąża czy nie. Nie prowadziłaś obserwacji od początku cyklu, więc można tylko zgadywać, że teraz jesteś w fazie lutealnej i doszło do owu, i dlatego masz taką wysoką temperaturę.

    Co do ciąży, to oczywiście, że jest szansa, jeśli się starałaś w dni płodne, ale o tym czy się udało, będzie dopiero świadczył brak okresu i pozytywny test.

  • ola 1980 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z moich wyliczeń wynika ze kochalismy się w przed ostatni dzień płodny wiec mam nadzieje ze jednak to ciąża

    ola 1980
  • ola 1980 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ powinnam miec 8kwietnia mam nadzieje ze go nie bedzie

    ola 1980
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro @ dopiero 08.04, to niestety podwyższona temp aktualnie o niczym nie świadczy :(
    Ja miałam podwyższone temp aż do dnia okresu.....

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ