X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Test afrodyta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny uzywa lub uzywala ktoras z was testu afrodyta?
    Jakie sa wasze przekonania do tego? I czy udalo sie wam dojsc do wprawy jesli chodzi o odczytanie obrazu? No i czy kiedys sie pomylil co do owulacji. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej dziewczyny uzywa lub uzywala ktoras z was testu afrodyta?
    Jakie sa wasze przekonania do tego? I czy udalo sie wam dojsc do wprawy jesli chodzi o odczytanie obrazu? No i czy kiedys sie pomylil co do owulacji. :-)
    Ten test nie pokazuje owulacji. Ten test ewentualnie może Ci pokazać elktrolity w ślinie, których stężenie jest wyższe wraz ze wzrostem estradiolu. To wszystko Miałam już wielokrotnie paprocie jak ta lala a nie było owulacji. W którymś wątku wrzucałam nawet zdjęcia.

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 lipca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    Ten test nie pokazuje owulacji. Ten test ewentualnie może Ci pokazać elktrolity w ślinie, których stężenie jest wyższe wraz ze wzrostem estradiolu. To wszystko Miałam już wielokrotnie paprocie jak ta lala a nie było owulacji. W którymś wątku wrzucałam nawet zdjęcia.
    Aha a jak to jest ze sluzem? Warto to jego badac? Bo szczerze powiem to dla mnie wygodniejsze.

    10.09.2019 Marcel
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 29 września 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też niezbyt się sprawdził. W dodatku nie pokrywa sie totalnie z owulacją. Paprocie pojawiają się na 6 dni przed owu, na ok 3 dni przed już ich nie ma (więc mało wiarygodne). Moim zdaniem szkoda kasy. Jeszcze to powiększenie jest relatywnie małe i ciężko określić te paprotki. Ja potem kupiłam sobie taki lepszy mikroskop i wtedy było je widać. ale tak jak mówię, nie pokrywaja sie ze śluzem, z temperaturą, z testami, z niczym :d jakby żyły we własnym świecie. Tylko ja sprawdzałam w ślinie - może w śluzie jest inaczej, tego nie wiem.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachęcona opiniami, kupiłam ten test miesiąc temu, testowałam dopiero przy jednym cyklu ale chyba jakoś kiepsko mi szło, nie widziałam prawie w ogóle paproci :/ nie wiem czy coś robiłam źle, ale chyba nie da się źle położyć śliny na mikroskopie. Skoro mam już kupiony, będę testować dalej, wypowiem się po kolejnym cyklu jak się sprawdza i porównam z prowadzonym kalendarzykiem :) zobaczymy czy owu się pokryje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ