X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Test pozytywny, objawów brak
Odpowiedz

Test pozytywny, objawów brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekającaNaCud Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 9 września 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.
    Według ovufriend okres powinnam dostać dwa dni temu. Nie mam żadnych objawów ani na okres (ani tym bardziej na ciążę), ale nie wytrzymałam i zrobiłam test wczoraj wieczorem i dzisiaj z porannego moczu. Druga kreska jest chociaż nie tak mocna jak pierwsza. Poleciałam rano na bete i czekam jak na szpilkach za wynikami. Czy któraś z was miała pozytywne testy, a mimo to nie była w ciąży?

  • Mamcia86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 września 2022, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Mam 2 dzieci i za każdym razem gdy test był pozytywny byłam w ciąży ;)

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4363 8326

    Wysłany: 9 września 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaNaCud wrote:
    Witam dziewczyny.
    Według ovufriend okres powinnam dostać dwa dni temu. Nie mam żadnych objawów ani na okres (ani tym bardziej na ciążę), ale nie wytrzymałam i zrobiłam test wczoraj wieczorem i dzisiaj z porannego moczu. Druga kreska jest chociaż nie tak mocna jak pierwsza. Poleciałam rano na bete i czekam jak na szpilkach za wynikami. Czy któraś z was miała pozytywne testy, a mimo to nie była w ciąży?

    Były przypadki że testy były fałszywie pozytywne. Beta z krwi z reguły jest nieomylna, jeśli jest wykonana minimum 2 tygodnie od owulacji (zagnieżdżenie zarodka może być nawet w 12 dniu po owulacji).

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 9 września 2022, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Były przypadki że testy były fałszywie pozytywne. Beta z krwi z reguły jest nieomylna, jeśli jest wykonana minimum 2 tygodnie od owulacji (zagnieżdżenie zarodka może być nawet w 12 dniu po owulacji).
    I masz ten wynik?

    siesiepy lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • CzekającaNaCud Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 10 września 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    213,8

    siesiepy, oli23, Mamcia86, dominikawa lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ