X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testy owu ok, śluz a tempka dalej niska...
Odpowiedz

Testy owu ok, śluz a tempka dalej niska...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, zerknijcie proszę na mój wykres...nie wiem co mam myśleć. Dziś test owu od razu pokazał bardzo mocną krechę po paru sekundach a tempka jakaś leniwa... śluz jest w porządku...

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój wykresik 567028f57563c55286db0008df7d00be.png

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura może dopiero wzrosnąć, cierpliwości :)

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura może wzrosnąć kilka dni przed jak i po owulacji :) Także poczekaj cierpliwie bo podwyższona temperatura nie oznacza, że w tym właśnie dniu doszło do owulacji.

    zem3wn15az3szllg.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie temperatura wzrasta PO owulacji ;) czasem nawet 2 dni po.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    Hej Kochane, zerknijcie proszę na mój wykres...nie wiem co mam myśleć. Dziś test owu od razu pokazał bardzo mocną krechę po paru sekundach a tempka jakaś leniwa... śluz jest w porządku...
    Kochana mam identycznie! i też nie wiem co jest , testy owu pozytywne a tempka w jednym miejscu praktycznie...

  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tempka rośnie po owulacji..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ