X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów testy owulacyjne rano czy wieczorem ?
Odpowiedz

testy owulacyjne rano czy wieczorem ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie - testy owulacyjne z porannego moczu czy wieczorem?

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwole się podpiąć pod temat ;) i dorzucę pytanie - czy można pić przed testami? Bo słyszałam, że należy przez dwie godziny przed testowaniem powstrzymać się od picia dużej ilości płynów...czy to prawda?


    a co do pory robienia testów... słyszałam dwie propozycje - albo żeby robić wieczorem, mniej więcej o stałych porach, albo żeby wykonywać je i rano i wieczorem, bo mocz poranny nie daje prawdziwego obrazu. Podkreślam, że to wiedza zasłyszana, nie potwierdzona medycznie. ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • MadBoy Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na instrukcjach dołączanych do testów owulacyjnych jest wyraźnie napisane, że do testowania nie należy używać porannego moczu, nie należy również wykonywać testów po godzinie 20...najlepiej robić je o stałej porze i dwie godziny przed testem pić mniej niż zwykle :)

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam ok 11-12 codziennie nawet po pozytywnym teście ovu nadal sprawdzałam jak to stężenie piku lh utrzymuje się przez cały cykl. Wstrzymywałam się przed testowaniem na 2h przed piciem herbaty, wody itp

  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tą herbatą to ciekawostka dla mnie, i ciężko mi będzie tego uniknąć. Bo ja to chyba uzależniona od herbaty jestem ;P non stop lato zima rano w południe wieczorem non stop herbata i to w takim mega kubku co wygląda jak wiadro :D

    Misi@ lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta8880 wrote:
    A z tą herbatą to ciekawostka dla mnie, i ciężko mi będzie tego uniknąć. Bo ja to chyba uzależniona od herbaty jestem ;P non stop lato zima rano w południe wieczorem non stop herbata i to w takim mega kubku co wygląda jak wiadro :D
    hehe mam tak samo :) I powiem Tobie, że ciężko mi się robi te testy, bo cały czas myślę o tym kiedy będe mogła się napić :)

    Marta8880 lubi tę wiadomość

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam koło godziny 16/17 zdarzało się i 18/19 . Ich byłam tak bardziej pewna bo tak to robiłam też rano gdyż dziennie robiłam ich 3 więc z każdej godziny miałam tak na prawdę . I bardziej wierzyłam tym wieczorowym , na górze dziewczyny mają rację . Najlepsza pora to jednak pod wieczór albo po prostu wieczorkiem na spokojnie :)

    Pozdrawiam !

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ