X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ułożenie szyjki macicy
Odpowiedz

Ułożenie szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 7 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam dwa pytania:
    1: jeśli wkładam palca do pochwy dalej, czuje opór, jest to twarde, muszę sie nagimnastykować, żeby dotknąć kanał szyjki to ta szyjka jest wysoko czy nisko?
    2. Jak wkładam palca do pochwy, natykam się na ujscie szjki macicy to jest ona wysoko czy nisko?

  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 7 września 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo? mogę prosićoo odpowiedzi?

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 7 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli bez problemu ją dotykasz to jest albo nisko, albo średnio. Jeśli natomiast jest wysoko to ledwo ja dosięgasz palcem

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ