X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

usg a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, jak myślicie, kiedy po zapłodnieniu, na usg (dopochwowym?) lekarz jest w stanie stwierdzić, że doszło do zapłodnienia?
    Przepraszam, jeśli taki temat już był, szukałam, ale nie zauważyłam

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie tak wcześnie jak wychodzą testy (domowe lub z krwi). Słyszałam od lekarzy że dopiero w ok. 7-8 tygodniu.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziękuję za odpowiedź :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg pęcherzyk widać jeśli beta ma ok. 1000. Ok. 6 tygodnia może już być widać zarodek, zdarza się później. Ok. 1-2tyg od czasu jak widać zarodek można zobaczyć serduszko ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna tobie również dziękuję:)

    teraz naszła mnie jeszcze jedna obawa...

    Miałam wczoraj monitoring i byłam jakoś dziwnie zestresowana... i dopiero dziś na spokojnie przypomniałam sobie, że lekarka oglądając moje jajniki powiedziała, że są OK są tam pęcherzyki, policystyczne jajniki można mysli wykluczyc, ale teraz niepokoi mnie zdanie ktore powiedziala mniej wiecej tak " no w prawym jajniku jest ich więcej wiec z prawego bedzie szlo" tak jakby owulacja miala isc z prawego jajnika a ja wczoraj bylam raczej po owulce, 19 dc... :(( co o tym myslicie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ