X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów W jakie dni sie starac , prosba o porade
Odpowiedz

W jakie dni sie starac , prosba o porade

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej serduszkowac co 2 dni, bo jeśli jest zbyt długa przerwa to plemniki są już po prostu za stare. Jeśli partner może przyjechać na kilka dni to dobrze by było żeby nie był tylko jeden raz. Wtedy się udało, ale mogło to być szczęście. A kalkulatory płodności nie sprawdzą się przy nieregularnych cyklach. Ja też mam nieregularne i używam testów owulacyjnych. Moze też za bardzo jesteś nastawiona na tą ciążę? Ja również jestem po poronieniu i nie mogę zajść, bo tak jestem zestresowana żeby się udało.

  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi. Ja też w pierwszą ciążę zaszlam w 1 cyklu i na dodatek owulacja była w dzień kiedy już byłam 1000 km od męża, bo wyjechałam, a jednak się udało. A teraz jestem 7 miesięcy po poronieniu i cisza. Odnośnie testów to robi się je kilka dni przed spodziewaną owulacją, aż będą 2 kreski tak samo czerwone lub testowa mocniejsza od kontrolnej. To znaczy, że owulacja wystąpi w przeciągu 24-36 godzin. Najlepiej się starać własnie dzień przed owulacją, bo w dzień owulacji plemniki mogą nie zdążyć :) ja w tym cyklu chyba umowie się na monitoring owulacji, żeby zobaczyć czy wszystko gra, bo mam wrażenie że niedługo zwariuje

  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię, też tak myślałam, że skoro wtedy poszło za 1 razem to teraz też tak będzie. A jak przyszła miesiączka to rozpacz i zaskoczenie, że jak to tak. Ja poronilam w styczniu bliźniaki jednojajowe, dopiero po 3 miesiącach się okazało że zostały resztki po lyzeczkowaniu, więc musiałam iść znowu do szpitala na kolejny zabieg. Tak naprawdę mogę się starać dopiero od tego cyklu, ale ja zaczęłam się starać odrazu po 2 lyzeczkowaniu. Podziwiam wszystkie kobiety, ktore starają się latami, bo ja jestem klebkiem nerwów. W cyklu potrafię wysikac z 6 testów czy na pewno w ciąży nie jestem. Próbuję znaleźć teraz jakieś zajęcie, żeby wyluzowac, ale nie znalazłam jeszcze nic takiego co by oderwalo myśli od ciąży.

  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest wszędzie napisane, ale do 6 dni to już są naprawdę rzadkie przypadki. Raczej to są zazwyczaj 2-3 dni. Jakby cholerstwa małe nie mogły dłużej tam siedzieć :)

  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też obserwuje w 2 połowie cyklu czy mam taki śluz jak balsam, bo tak miałam w 1 ciąży. Jestem pewna, że nam się uda, tylko trzeba znaleźć ten sposób na wyluzowanie się. Coś w tym jednak jest, że małolaty wpadają bez problemu, bo nie myślą o takich rzeczach. A my wyliczające wszystko mamy problem.

  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej taki czysto biały, wodnisty, błyszczący. Teraz mam sahare w 2 połowie cyklu. A endometrioza może się uaktywnić w każdej chwili? Nie za dużo wiem o tej chorobie.

  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z własnego doświadczenia wiem, że na czas starań warto odstawić internet, bo tam potrafią tylko straszyć. Najważniejsze że już raz zaszłas w ciążę, gorzej gdyby nawet nie udało się z tą pierwszą. A operacje miałaś przed czy po ciąży?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ