X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wakacje, wykres i brak dostępu do ovufriend
Odpowiedz

wakacje, wykres i brak dostępu do ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jarochatka Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 18 lipca 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem tutaj nowicjuszką i kilka pytań mi się nasuwa. Za kilka dni jadę na wakacje na 2tyg. i nie będę miała dostępu do internetu i nie będę jak miała zapisywać tutaj swoich obserwacji. Na co zwrócić uwagę przy "ręcznym" prowadzeniu swojego wykresu? Dodam, że moje cykle są nieregularne (28-44dni, średnio co 35), a chciałabym zażywać olej z wiesiołka. Dzisiaj zaczął misię nowy cykl.
    Dziękuję Wam za pomoc!!!

    relgsg18oeupuct2.png
    c55fskjor5o41ne6.png

    30.08.2014 [*]- mój Maluszek 5tc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:47

    Mira, Jarochatka lubią tę wiadomość

  • Mira Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam na telefonie aplikację (womanlog) i tam zapisuję żeby mi nie uciekło jeśli akurat nie mogę wejść na OF. Polecam ten sposób:)

    gigsa, Idgie lubią tę wiadomość

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 18 lipca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:48

    gigsa lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 18 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np. zapisuję w kalendarzyku i potem wpisuję w OF

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Jarochatka Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 18 lipca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny!!
    Jesteście niezastąpione :)

    relgsg18oeupuct2.png
    c55fskjor5o41ne6.png

    30.08.2014 [*]- mój Maluszek 5tc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ