X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wczesna owu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ona_39 Koleżanka
    Postów: 32 12

    Wysłany: 8 września, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy też tak macie, że aplikacja wyznacza Wam owulację po kliknięciu bólu jajnika? Dziś u mnie 6 dc, owu miałam mieć 12.09, kliknęłam ból lewego jajnika i owu wskoczyła na dziś. Wczorajszy i dzisiejszy test owu negatywny.

  • aszin Autorytet
    Postów: 5257 11185

    Wysłany: 8 września, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_39 wrote:
    Czy Wy też tak macie, że aplikacja wyznacza Wam owulację po kliknięciu bólu jajnika? Dziś u mnie 6 dc, owu miałam mieć 12.09, kliknęłam ból lewego jajnika i owu wskoczyła na dziś. Wczorajszy i dzisiejszy test owu negatywny.
    Tak działa algorytm, ale aplikacja zapewne nie wyznaczyla owulacji, tylko prognozowany dzień owulacji, to różnica. Będzie się to zmieniało w trakcie wpisywania innych objawów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 14:52

    Kasiekkk, Ona_39 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Kasiekkk Autorytet
    Postów: 1726 1794

    Wysłany: 8 września, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Tak działa algorytm, ale aplikacja zapewne nie wyznaczyla owulacji, tylko prognozowany dzień owulacji, to różnica. Będzie się to zmieniało w trakcie wpisywania innych objawów :)

    Dokładnie tak, przerywaną linią to tylko prognoza :)

    2022r - 57cm, 3500g - A. ❤️
    2023r - 54cm, 2860g - A. ❤️

    18.09.2024 ⏸️

    preg.png
  • Asiek87 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 8 września, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny , jesli bede mierzyć temperaturę codziennie po 9 rano po obudzeniu czy będzie ona wiarygodna ? Czy powinna być wcześniej ?

  • suzume Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 11 września, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze żeby mierzyć ją o stałej porze, więc jeśli codziennie wstajesz o 9 i wtedy będziesz mierzyć to wydaje mi się że spoko

    ona 💁🏼‍♀️ 31 | on 🙋‍♂️ 56
    ❤️ bez zapezpieczenia od 2021
    Świadome starania od 04/24

    ✔️Progresteron 12.53ng/ml ✔️TPO <15ku/L ✔️ TSH 3.81 mU/L ✔️ t4 14.1 pmol/L ✔️ wolne androgeny 2.3% ✔️ SHBG 62 nmol/L ✔️ LH 7.6U/L ✔️ FSH 5.2U/L ✔️ testosteron 1.4nmol/L ⬆️ prolaktyna 526mU/L ✔️ estradiol 123pmol/L ✔️amh 3.60ng/ml

    ✖️ USG - policystyczne jajniki
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ