X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wczesne pobudki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:13

  • Izabela82 Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzinę sprawdzania ustalasz sama, jeśli pasuje Ci 5.30 to niech tak zostanie. Zasada jest taka, że mierzysz ją po co najmniej 3 godzinach nieprzerwanego snu, więc sprawdzanie po ,,dosypianiu" zafałszuje wynik. Ja mam ostatnio kłopoty ze snem i budzę się między 4 a 5 i wtedy sprawdzam. Później śpię dalej. Pozdrawiam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 13:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ