X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wiele pytań....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natka_xx Przyjaciółka
    Postów: 64 39

    Wysłany: 17 listopada 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, powiedzcie mi czy jest sens w ogóle myśleć że mogło się udać.
    Test owu prawie pozytyw 14dc, 15 DC późno wieczorem ok. 23 przytulanki. Później i wcześniej testy owu zdecydowanie negatywne.
    Moje owulki wg testów zwykle były ok. 18 DC, a tym razem byłam 16 DC u gin i mówiła że jest ciałko żółte więc owulacja już była. Podejrzewam że była w nocy z 14 na 15 bo miałam ogromny ból jajnika jakby mnie ktoś ukuł.

    Nie wiem jak tutaj dodać mój wykres. Cykle zwykle 30-33 dni, dziś 27 DC, test negatywny. Jest w ogóle szansa? Komórka jajowa jest ponoć zdolna do działania tylko 12h, wydaje mi się że minęło na pewno dłużej od ukłucia do przytulanek.

    Chciałam nie mieć nadziei żeby znów nie mieć załamki, ale jest to silniejsze ode mnie. To nasz ósmy cykl.

    Edit: Może tak zobaczycie wykres

    07bed899fec1ea002b47fee36040cbe8.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2023, 13:29

    👩 25 l. ➡️ IO, AMH 2,77 mg/ml
    💊Letrox 75, Siofor 500 XR
    🧑 33 l. 👌🏻

    👰🤵🏻 2022 ❤️
    👶 stania od 08/2022 z przerwami
    02/2024 - pierwsza wizyta u lekarza ds. niepłodności
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ