X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wspomagacz progesteron
Odpowiedz

wspomagacz progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • massaudalosie Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 marca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Bylam aktywna tutaj w 2016 roku (w grudniu 2016 udało mi się zajść w ciąże)
    Mam cudownego 6miesięcznego synka.
    Robiłam dzisiaj generalne porządki i znalazłam mój cudowny lek, który pomógł mi zajść w ciąże i ją podtrzymać (miałam krwiaka w 9-12 tc)
    Zostało mi opakowanie 45 tabletek (bez 5) Jest to progesteron, utrogestan.
    Tutaj znalazłam troszkę więcej informacji:
    https://www.dokteronline.com/pl/utrogestan

    Mam opakowienie 40 tab. po 200mg
    Chętnie pomogę i odsprzedam którejś staraczce za znacznie mniejszą kwotę i tym samym dołożę synusiowi na spacerówkę :)

    koszt 100zł

  • Zuza1 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    massaudalosie wrote:
    Cześć! Bylam aktywna tutaj w 2016 roku (w grudniu 2016 udało mi się zajść w ciąże)
    Mam cudownego 6miesięcznego synka.
    Robiłam dzisiaj generalne porządki i znalazłam mój cudowny lek, który pomógł mi zajść w ciąże i ją podtrzymać (miałam krwiaka w 9-12 tc)
    Zostało mi opakowanie 45 tabletek (bez 5) Jest to progesteron, utrogestan.
    Tutaj znalazłam troszkę więcej informacji:
    https://www.dokteronline.com/pl/utrogestan

    Mam opakowienie 40 tab. po 200mg
    Chętnie pomogę i odsprzedam którejś staraczce za znacznie mniejszą kwotę i tym samym dołożę synusiowi na spacerówkę :)

    koszt 100zł
    Przecież utrogeston w Czechach za 30 tabletek płace 180 kc.

    Zuza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ