Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wspomagacz progesteron
Odpowiedz

wspomagacz progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • massaudalosie Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 marca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Bylam aktywna tutaj w 2016 roku (w grudniu 2016 udało mi się zajść w ciąże)
    Mam cudownego 6miesięcznego synka.
    Robiłam dzisiaj generalne porządki i znalazłam mój cudowny lek, który pomógł mi zajść w ciąże i ją podtrzymać (miałam krwiaka w 9-12 tc)
    Zostało mi opakowanie 45 tabletek (bez 5) Jest to progesteron, utrogestan.
    Tutaj znalazłam troszkę więcej informacji:
    https://www.dokteronline.com/pl/utrogestan

    Mam opakowienie 40 tab. po 200mg
    Chętnie pomogę i odsprzedam którejś staraczce za znacznie mniejszą kwotę i tym samym dołożę synusiowi na spacerówkę :)

    koszt 100zł

  • Zuza1 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    massaudalosie wrote:
    Cześć! Bylam aktywna tutaj w 2016 roku (w grudniu 2016 udało mi się zajść w ciąże)
    Mam cudownego 6miesięcznego synka.
    Robiłam dzisiaj generalne porządki i znalazłam mój cudowny lek, który pomógł mi zajść w ciąże i ją podtrzymać (miałam krwiaka w 9-12 tc)
    Zostało mi opakowanie 45 tabletek (bez 5) Jest to progesteron, utrogestan.
    Tutaj znalazłam troszkę więcej informacji:
    https://www.dokteronline.com/pl/utrogestan

    Mam opakowienie 40 tab. po 200mg
    Chętnie pomogę i odsprzedam którejś staraczce za znacznie mniejszą kwotę i tym samym dołożę synusiowi na spacerówkę :)

    koszt 100zł
    Przecież utrogeston w Czechach za 30 tabletek płace 180 kc.

    Zuza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ