X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wydruk wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się z pytaniem do koleżanki :) Próbował ktoś drukować wykres z długiego cyklu?

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja drukuję pierwszą część a potem przesuwam suwak i drukuję drugą część. Niestety środkowa część wykresu się powtarza ale innej opcji nie znalazłam.

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydruk -> właściwości -> orientacja strony zmienić na "pozioma"
    Powinno zadziałać.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 741 763

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie próbowałam zmienić orientacj strony, ale rzeczywiście ucina przy normalnym drukowaniu długich cykli.

    38 lat, 4cs, AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️
    3/4.07.24 💔 Janek [8+3]
    🔜 WAKACJE I REKONWALESCENCJA Po STRACIE
    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4_5G hetero
    Dużo badań zleconych od hematologa-09.2024
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ