X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co uwazacie na temat mojego wykresu? jestem nowa wiecej wykresów nie mam :(

  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 października 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 29 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanko, uspokój się. To po pierwsze:) Po drugie nie jesteśmy (a bynajmniej ja nie jestem) w stanie określić twojego wykresu, ponieważ jest dopiero co rozpoczęty i mało w nim jakichkolwiek informacji, nie mamy Twoich poprzednich wykresów, więc też ciężko coś stwierdzić. Trudno cokolwiek powiedzieć. U mnie też wystąpił taki jednodniowy wysoki skok, który o niczym nie świadczy. Zacznij obserwować śluz, mierz temperaturę, jeżeli masz problem z określeniem owulacji, możesz wspomóc się testami owulacyjnymi, a jeżeli podejrzewasz że możesz być w ciąży to po prostu zrób test ciążowy :)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 października 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za odpowiedz poprostu dziwił mnie taki skok temperatury

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ