X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandra12 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem jak za bardzo interpretować ten wykres, okres powinnam mieć niby wczoraj ale moje okresy są nieregularne zazwyczaj 33-36 dni, temperatura się utrzymuje jak na razie, testu jeszcze nie robiłam bo nie wiem czy jest sens, objawów jako takich nie mam jedynie trochę bolą mnie piersi, czy jest jakaś szansa na ciąże ? 7c44597c0c124aacd89ce1ae693a4a7b.png

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 947 828

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę wyświetlić Twojego wykresu, niestety. Niemniej, jeśli utrzymują Ci się wyższe temperatury, to oczywiście jest szansa. Skoro też minął termin spodziewanej miesiączki, test może być już wiarygodny. Trzymam mocno kciuki!

    Sandra12 lubi tę wiadomość

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    18dpo - beta 1084
    20dpo - beta 2297
    22dpo (5+0) - GS 7,4mm
    27.11 (6+0) - CRL 2,4mm - serduszko 105ud/min (5+5 z USG)
    07.12 (7+3) - CRL 1,39cm - serduszko 157ud./min (7+5 z USG)
    21.12 (9+3) - CRL 2,73cm - serduszko 184ud./min (9+4 z USG)
    05.01 (11+4) - CRL 5,89cm - USG prenatalne prawidłowe. Chyba dziewczynka 😍 (12+3 z USG)

    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy
  • Sandra12 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxie_eS wrote:
    Nie mogę wyświetlić Twojego wykresu, niestety. Niemniej, jeśli utrzymują Ci się wyższe temperatury, to oczywiście jest szansa. Skoro też minął termin spodziewanej miesiączki, test może być już wiarygodny. Trzymam mocno kciuki!

    Kurczę , dodałam tez wykres na tablicy. Dziś dalej temperatura 37.2 piersi bolą. Jeszcze nie testowałam bo się boje, cykle mam nieregularne. Jutro jednak jade już po test bo myśle ze mogę być w ciąży 🙏🏻 Ale zobaczę nie chce się nastawiać

  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 18 lipca 2022, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra12 wrote:
    Kurczę , dodałam tez wykres na tablicy. Dziś dalej temperatura 37.2 piersi bolą. Jeszcze nie testowałam bo się boje, cykle mam nieregularne. Jutro jednak jade już po test bo myśle ze mogę być w ciąży 🙏🏻 Ale zobaczę nie chce się nastawiać

    i jak sytaucja się rozwinela?

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Jovi Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 27 lipca 2022, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki i przepraszam, że tak się wcinam ale muszę zapytać bo oszaleję. Z tego kalendarzyka korzystam od niedawna. Rozpoczęliśmy starania, 3 cykl i już pomyślałam, że może się udało @ się spóźnia ale testy negatywne( pomyślałam siebie to nic nie znaczy) w poprzednich dwóch ciążach test wyszedł pozytywny po 7tc , poleciałam ma betę niemalże pewna, że to już a wynik 2,3 i szok bo przecież mam wszystkie objawy 😱🤷🏼‍♀️. Mam Hashimoto z niedoczynnością i insulinoopormość, wyniki unormowane, w sierpniu idę sprawdzić raz jeszcze, miałam badania 4 msc temu. Również wizyta w sierpniu u ginekologa. Podczas tej lipcowej dosłownie mnie wyśmiał jak powiedziałam o staraniach i chciałam skierowanie na badania hormonów. Powiedział że mam przyjść za rok, przecież żeby zrobić hormony nie muszę się starać rok. Czytając po cichu Wasze wpisy martwinie mój wykres taki skaczący. Mierze o tej samej porze temp co prawda nie termometrem z dwoma miejscami po przecinku. Martwi mnie że nie ma takich wyraźnych skoków tylko schody to podobno o czymś świadczy? Jaką polecacie suplementację w trakcie starań? Bo biorę tylko kwas foliowy. Przepraszam że tak chaotycznie się rozpisałam. 1bc717eaec2d2948b6e5d0b9a7283740.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2022, 04:52

    Vilka lubi tę wiadomość

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 27 lipca 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jovi wrote:
    Witam dziewczynki i przepraszam, że tak się wcinam ale muszę zapytać bo oszaleję. Z tego kalendarzyka korzystam od niedawna. Rozpoczęliśmy starania, 3 cykl i już pomyślałam, że może się udało @ się spóźnia ale testy negatywne( pomyślałam siebie to nic nie znaczy) w poprzednich dwóch ciążach test wyszedł pozytywny po 7tc , poleciałam ma betę niemalże pewna, że to już a wynik 2,3 i szok bo przecież mam wszystkie objawy 😱🤷🏼‍♀️. Mam Hashimoto z niedoczynnością i insulinoopormość, wyniki unormowane, w sierpniu idę sprawdzić raz jeszcze, miałam badania 4 msc temu. Również wizyta w sierpniu u ginekologa. Podczas tej lipcowej dosłownie mnie wyśmiał jak powiedziałam o staraniach i chciałam skierowanie na badania hormonów. Powiedział że mam przyjść za rok, przecież żeby zrobić hormony nie muszę się starać rok. Czytając po cichu Wasze wpisy martwinie mój wykres taki skaczący. Mierze o tej samej porze temp co prawda nie termometrem z dwoma miejscami po przecinku. Martwi mnie że nie ma takich wyraźnych skoków tylko schody to podobno o czymś świadczy? Jaką polecacie suplementację w trakcie starań? Bo biorę tylko kwas foliowy. Przepraszam że tak chaotycznie się rozpisałam. 1bc717eaec2d2948b6e5d0b9a7283740.png
    Staraliśmy się pół roku i nic, poszłam na wyniki I okazało się że mam hashi I IO, gin zapisal mi wit d 4000j, selen, kwas foliowy i myślę że najbardziej kluczowy był glucophage xr 1500, ponieważ w następnym cyklu byłam już w ciąży :)
    Jak dowiedziałam się o ciąży to selen odstawiłam, do tej pory (24tc) biorę wit d, pregnę a glucophage brałam do 12 tc ;) od 12 tc biorę acard 150 :)
    IO blokuje zmniejsza zajście w ciążę, tłumaczył mi gin że mogą pęcherzyki nie pękać lub może nie dochodzić do zapłodnienia/zagnieżdżenia :) glucophage wynormował mi wszystkie hormony :)

  • Jovi Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 27 lipca 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, ogarnę lekarza, badania, leki może coś zaskoczy. 😊

  • Sandra12 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 27 lipca 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w ciąży, dzisiaj 10 tydzień 🥰❤️ Zapomniałam dać znać tutaj, ale pisałam pod moim wykresem na tablicy :)

    dominikawa, Jovi lubią tę wiadomość

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 27 lipca 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra12 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem w ciąży, dzisiaj 10 tydzień 🥰❤️ Zapomniałam dać znać tutaj, ale pisałam pod moim wykresem na tablicy :)
    Super, gratulacje 😁 dbajcie o siebie 😁

    Sandra12 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ