X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres coś ściemnia....?
Odpowiedz

Wykres coś ściemnia....?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ustawieniach wpisałam 28 dni trwania cyklu. Kiedy wciskam prognoze przyszłych cykli pokazuje zgodnie że okres następny powinnam mieć 11 grudnia. Jednak kiedy patrzę na swój obecny wykres on pokauzje 13 grudnia jako date spodziewanej miesiączki.
    Czemu tak przekłamuje??
    Najlepsze jest to że mam MyDays Diary w telefonie. Darmowy kalendarzyk i tam jest taka opcja żeby sam obliczył średnią dlugości okresu, na podstawie obserwacji i jak to zaznacze to mi pokazuje 13grudnia też bo mam nieregularne czasem. No ale skąd ovufriend miałby to wiedzieć skoro to mój pierwszy wykres tutaj i wpisałam 28dni. W zeszłym miesiącu miałam 27. A jeszcze wcześniej pare dni później...

    https://ovufriend.pl/graph/6206d23f762755b1f2b839dd77d41915

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 12:53

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wpisywałaś długość fazy lutealnej ? Jeżeli tak to w obecnym cyklu odkąd obliczył owulację to dodał dni fazy lutealnej i wyznaczył termin miesiączki na tej podstawie. A w kalendarzu zaznaczył orientacyjnie co 28 dni.

    zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ