X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres - help

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aleksandra Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pomocy... to mój pierwszy cykl, w którym udało mi się uzyskać kilka pomiarów (niestety nie wszystkie, ale może w przyszłym będzie lepiej ;) ) Dopiero zaczynam z NPR.

    Proszę napiszcie czy w tym cyklu mam szansę na ciążę? Mam kilka objawów, które mocno mnie zastanawiają, ale z drugiej strony to może taki szyderczy PMS... :D

    Dzięki :)

  • aleksandra Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/05aa5a4c81be56934cd8b045fbf299e5

  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dlugie sa Twoje cykle?? Na wykresie temperatura sie calkiem ladnie pnie...dzis delikatnie spadla ale jutro moze spowortem wzrosnac..to 11 dzien fazy lutealnej takze za 3-4 dni ja bym sprawdzila test ciazowy,teraz moglo byc za wczesnie ,widze ze testy ciazowe wyszly negatywnie,moglo byc za wczesnie na nie.

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • aleksandra Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki - dziś już temp spada 38.5 więc raczej nic z tego :(

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się tak na ciążowe objawy nie nastawiała to dopiero 4dpo
    zresztą masz detektor płodności on na podstawie wpisywanym objawów oblicza ci procentowo an ile % możesz być w ciąży.

    Powodzenia

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ