X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres,objawy-doradźcie
Odpowiedz

Wykres,objawy-doradźcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 8 listopada 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Prosze o pomoc.Program najpierw wskazał owulacje ma 8dc,potem na 9dc a jeszcze pozniej ma 12dc.Zaznaczylam ręcznie na 9dc bo testy,śluz i szyjka na to wskazywały.W 13dc usg potwierdziło,że owu była,ale nie dokładny dzień.Od 13dc dużo białego śluzu,a od 14dc bóle podbrzusza jak przed @,kłucie w pachwinach,do tego trądzik,który normalnie miałam kilka dni przed@Cykle mam 23-27dniowe.Owulacja potwierdzona usg w jednym cyklu była 17dc,potem w 13dc,a teraz nie ma pewnosci kiedy dokładnie.W poprzednim cyklu piękny pęcherzyk 12dc,dostałam zastrzyk,a potem brałam Duphaston na niski progesteron.W tym czułam że owu bedzie wczesniej,ale gin napisała,że 9dc to za wczesnie.Umówiłysmy sie na 15dc,ale było po owu wiec w 13dc poszlam do innego gin w tej samej klinice(mojej nie bylo)z wynikami progesteronu 8,34 w 13dc.Noi potwierdzil owu ale Duphastonu nie dał bo poziom prog.był w normie.Kazał powtórzyc w 16dc(7dpo).Wynik 18,20 wiec b.dobry😊W 15 i 16dc budziłam sie godzine przed mierzeniem temp i usypialam,nie wiem czy nie zaburzyłam tym wykresu??bo po tym przesunął owu na 12dc.Dziś nie wytrzymałam i zrobiłam beta hcg,wynik <2.Myślicie,że to za wcześnie?Myślałam,że 8dpo bedzie już pewny,ale teraz już nie wiem.Termin @ od 15.11 do 19.11.Jeśli to nie ciąża to skąd ten ból podbrzusza?wyniki hormonów mam w normie.Pewnie świruję,ale co myślicie??

    ed26ebaa5befc5456443cb3aee692a8b.png

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 9 listopada 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam jeszcze spytać o wartości na wynikach badań bety hcg.Mój wynik <2,00 mlU/ml,a wartości wpisali 4-5tc: 1500-23 000 mlU/ml.Zawsze czytałam,że powyżej 5mlU/ml to ciąża(2-3tydz) u nich dopiero od 1500...A może w tym labolatorium nie wykrywają tak wczesnej ciąży?Może więc następnym razem(po terminie@) iść gdzie indziej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie ciąża jest powyżej 5 (w wiekszosci lab, nie wiem czy wszystkie maja takie same jednostki). Co do Twojego testowania w 8 dniu moglo byc zwyczajnie za wczesnie. Zagniezdzenie wystepuje miedzy 6 a 12 dpo, wiec moze jeszcze nie trafilas na ten czas. Nie jestes pewna wyniku? Powtorz bete po dlugim weekendzie.

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 9 listopada 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Generalnie ciąża jest powyżej 5 (w wiekszosci lab, nie wiem czy wszystkie maja takie same jednostki). Co do Twojego testowania w 8 dniu moglo byc zwyczajnie za wczesnie. Zagniezdzenie wystepuje miedzy 6 a 12 dpo, wiec moze jeszcze nie trafilas na ten czas. Nie jestes pewna wyniku? Powtorz bete po dlugim weekendzie.
    Mysle,że było za wcześnie,albo w ciąży nie jestem.Do terminu @ od 5 do 9 dni(cykle 23-27dniowe)wiec poczekam jeszcze,nie chce znów sie rozczarować,poza tym w pracy chyba coś podejrzewają,bo ciągle sie spozniam mówiąc,że na pobraniu krwi byłam(w tym tyg 2 razy na progesteron i 1 raz beta).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ