X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres?Owu?Nic już nie rozumiem ;c
Odpowiedz

Wykres?Owu?Nic już nie rozumiem ;c

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak na moim wykresie. 18 sierpnia przestałam brać tabletki anty, okres dostałam 2 dni później jak zawsze po skończonym listku. W 12dc miałam dzień płodny i uwaga nst dnia dostałam miesiączkę? (na wykresie zaznaczyłam plamienia żeby było wszystko widać co działo się wcześniej ale była to normalna @ krwawienie było dość mocne z bardzo czystą krwią jak nigdy). Licząc od momentu dnia płodnego po którym dostałam @ do wczorajszego spadku, który widać na wykresie jest dokładnie 10 dni przez cały ten czas mam wrażliwe piersi i bóle jak na miesiączkę. Wczoraj wieczorem straszne kłucie w jajnikach dziś to samo + silny ból podbrzusza jak na @. I teraz sama nie wiem czy ten spadek mógł oznaczać zagnieżdżenie zarodka? Na pewno nie jest to owulacja - śluz mam cały czas wodnisto-mętny , testy owulacyjne bardzo negatywne. Gdyby nie to, że temperatura dziś wybiła do góry pomyślała bym, że znowu będę miała @. Nie jestem w stanie zrozumieć tego cyklu, mogła by mi któraś z was uświadomić co tu się dzieje ? Szyjka od jakiegoś czasu jest też bardzo wysoko i twarda i mam tu problem z określeniem czy jest otwarta czy zamknięta, wydaje mi się, że otwarta i tak zaznaczyłam aczkolwiek mam pewne obawy ponieważ jest zbyt wysoko i uniemożliwia mi to dokładniejszą obserwację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 10:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nikt nic ? Może któraś mnie chociaż naprowadzi czy ta miesiączkę(bo jak to inaczej ująć), która pojawiła się w środku cyklu mam traktować jako nowy cykl ? Nie planowałam ciąży w tym cyklu, więc na to się nie nastawiam. według mnie mało prawdopodobne aby do zapłodnienia doszło w 12dc no ale to skąd zaś ten spadek wczoraj i dzisiaj skok ? Owulacji na pewno nie było wczoraj. Liczę na was dziewczyny ! :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 11:45

  • Betka1986 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie było owulki to i ciąży nie ma na pewno

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ