X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wykres po poronieniu
Odpowiedz

wykres po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zacząć uzupełniać wykres jeżeli jestem po poronieniu i miałam robiony zabieg?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1524

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg traktuje się jako pierwszy dzień cyklu (choć niektórzy liczą dopiero od dnia 'po'). Zwykle temperatura szaleje, więc wykres wygląda dziwnie.
    Pewnie już o tym wiesz, ale z myśleniem o kolejnej ciąży lepiej odczekać przynajmniej do pierwszego okresu po łyżeczkowaniu.

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 listopada 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dopiero zaczełam mierzyć temperature po zabiegu także zobaczymy jak ten wykres bedzie sie kształował.
    Z kolejnymi staraniami to narazie odpuszczamy zobacze co mi gin powie na wizycie kontrolnej ale tak dla własnego spokoju to mysle ze przynajmniej dwa cykle albo troche wiecej trzeba odczekać.

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ