X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres trójfazowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kurrraa Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 9 lipca 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) To mój pierwszy wpis na tym forum, może ktoś wyrazi swoją opinię...
    Czy w przypadku mojego wykresu skok temperatury w 7 dniu po owulacji jest wystarczający, żeby mówić o wykresie trójfazowym? (oczywiście jeśli ta temperatura dalej utrzyma się na takim poziomie).


    94f28c826ffe43eefc9cf477f79d380e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 07:58

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 lipca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurrraa wrote:
    Cześć wszystkim :) To mój pierwszy wpis na tym forum, może ktoś wyrazi swoją opinię...
    Czy w przypadku mojego wykresu skok temperatury w 7 dniu po owulacji jest wystarczający, żeby mówić o wykresie trójfazowym? (oczywiście jeśli ta temperatura dalej utrzyma się na takim poziomie).


    94f28c826ffe43eefc9cf477f79d380e.png
    Gratulacje !!!!!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ