X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysoka temp. a @ - możliwe??
Odpowiedz

Wysoka temp. a @ - możliwe??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdabalbina Znajoma

Wysłany: 19 maja 2014, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, może Wy będziecie mądrzejsze ode mnie - od owu moja temperatura utrzymuje się mniej więcej na poziomie 36,8 - jak dla mnie b. wysokim :P W poprzednich cyklach już 2-3 dni przed @ temperatura spadała, a tym razem dziś moje plamienie przerodziło się w @, a temperatura poszybowała jeszcze o 0,03 st. w górę. O co chodzi?? Wczoraj robiłam test, ale wyszedł negatywny. Przeziębiona się nie czuję, nie mam też klasycznych bóli brzucha jak przy @, ale jednak powolutku sobie ciurka...

• Asta Autorytet

Wysłany: 19 maja 2014, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdabalbina jak najbardziej temperatura w trakcie okresu może być podwyższona. Zdarza się, że temperatura spada przed, w trakcie okresu, a czasem po... Spotkałam się już z przypadkami, że spadała dopiero w pobliżu owulacji, więc nie ma na to reguły.

Maluszek lubi tę wiadomość

Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • magdabalbina Znajoma

Wysłany: 19 maja 2014, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Asta za odpowiedź, bo ja już zaczynałam sobie wkręcać, że jednak może jakimś cudem... No nic, niech ta @ się kończy, czas zacząć na nowo! :)

• Madzik82 Autorytet

Wysłany: 19 maja 2014, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez spada w polowie okresu jezeli Cie to pocieszy :)

magdabalbina lubi tę wiadomość

Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Eklerka Autorytet

Wysłany: 23 maja 2014, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na ogół spada 2 lub 3 dnia @ :)

5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ