X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wysoka temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 października 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Dziękuję :* Nie poddawaj się tylko :) Ja się nie poddam ;)
    Czesc, zrob bete, czasami z tymi aptecznymi jest tak ze moga ci nie wykryc.
    jak dlugie masz cykle?

    feegu6l.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 23 października 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 32-35 i nadal żadnych objawów na @ tylko bolące sutki już od jakiś 8 dni. Testy nadal - , już nie wiem co mam o tym myśleć wczoraj temp 36,62 dziś 36,60
    9a1cc41e9fe8818e2f93692eb7754b5e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 11:06

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ