X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wysoka temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możecie zerknąć na mój wykres i coś poradzić? Przez cały cykl od początku mam wysoką temperaturę. Na początku byłam trochę chora, więc może temperatura dlatego była wyższa, ale teraz... nie rozumiem... wykres wskazuje na to, że to był cykl bezowulacyjny. Co może znaczyć taka wysoka temperatura? A może w tzw. międzyczasie jak już mi ta choroba przeszła któregoś tam dnia i moja temperatura spadła to była owulacja i był skok, ale tego nie widać, bo wykres jest zaburzony przez wysokie tempki chorobowe? Wiem, że to teoria bez sensu, ale trochę się martwię... Bo wątpię, żeby bromergon i clo miały wpływ na temperaturę...

    Aha i dodam jeszcze, że w tym cyklu w ogóle nie przestały mnie bolec piersi. Na początku jak dostałam @ wydawało mi się, że przechodzi, ale od 2dc miałam brać CLO i nie przestały. Wiem, że po CLO bolą piersi. A od dwóch dni ból się zwiększył no i są mega mega wrażliwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 13:42

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób test, w ciąży nie powinnaś brać CLO i bromergonu

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam dwa razy w dwóch innych dniach, ale jest negatywny.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ