X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura mimo okresu
Odpowiedz

wysoka temperatura mimo okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie;
    Mam pewien problem, bo nie wiem co sie dzieje. Mierzę temperaturę już od jakiegoś czasu, jednak coś takiego zdarzyło mi się poraz pierwszy.
    Otóż miesiączka wystąpiła w terminie, trwała 7 dni, obfita, żadnych anomalii. Jednak zastanwia mnie, że temperatura nadal trzyma się na poziomie 36,6-36,7 (podczas gdy w innych cyklach było 36,4-36,5). Co o tym myślicie? Miałyście tak? Może jeszcze dodam, że przez chwilę byłam na diecie białkowej, czy to może mieć wpływ? Czekam na odpowiedzi. Dziękuje

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa u mnie też temperatura nie spada przed okresem, ani w trakcie, dopiero np. po 3 dniach. U mnie to jest przedział 36.9-37,2. Ginekolog mówiła, że taka moja uroda, ale nie wiem, czy to jest standardowy tekst lekarzy, którzy nie znają odpowiedzi na nasze pytania :)

    Chętnie poczytam opinie innych :)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia; dziękuje za odpowiedź. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że u mnie jest juz 8 dzień cyklu...więc powinna już spaść. Jutro rano robię test, zobaczymy...choć zaczynam się zastawiać czy jednak nie mam jakiejś infekcji, biorąc pod uwagę normalny okres ...
    Ale również chętnie "posłucham" innych opinii

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ