X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysoka temperatura, nadal ból piersi a okres?
Odpowiedz

Wysoka temperatura, nadal ból piersi a okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 4 lipca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam dziwny problem. Mianowicie w tym cyklu brałam Duphaston 16-26dc na regulację. Niestety @ nie przyszła po odstawieniu i miałam plamienia 32-34 dc ale takie delikatne jasnoróżowe i naprawdę niewielkie. Temperatura cały czas wysoko około 36,80 co jak na mnie jest wysoko bo zwykle w drugiej fazie mam koło 36.6-36.7. Wczoraj pojawiła się @ więc założyłam tampona i zakończyłam cykl. Wieczorem po wyjęciu tampon był nasiąknięty tak bardziej na brązowo-czerwono. Na noc był następny tampon i po nocy wyjęłam już tampona lekko zabarwionego na brązowo na końcówce. Na razie nie założyłam nowego i nic nie widać. Piersi bardzo mnie bolały od 33dc już i brzuch boli cały czas na @. Temperatura nie spadła i piersi nadal bolą i teraz nie wiem czy to @ przyszła, czy jednak nie? Testu nie robiłam, bo nie zakładam ciąży, jedno serducho było 17dc ale u mnie tak wcześnie to owulacji raczej nie ma... Zwykle koło 21-26 dc. W poprzednim cyklu @ wcale nie przyszła i wywoływana była Luteiną i trwała tylko 3 dni. Czy mogło to spowodować przesunięcie owulacji na wcześniejszy dzień niż zwykle? Ogólnie to tempka mi skoczyła po wzięciu pierwszej tabletki dupka i nie wiem czy ten skok był realny. Ogólnie to w ciążę nie wierzę, bo staramy się już rok, ale czy ktoś tak miał po duphastonie, że @ przyszła mimo braku spadku tempki i bólu piersi?

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 7 lipca 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszę tylko,że @ nadal nie przyszła a test wyszedł pozytywny. Grube krechy. Niestety na usg dziś nic nie było widać i martwię się bardzo.

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzyłam na Twoj wykres i gratuluje ale uwazam ze trzeba isc do lekarza, napisz jak wrocisz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ