X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura pod koniec okresu???
Odpowiedz

wysoka temperatura pod koniec okresu???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.To mój 5 cykl z ovu.Zawsze przy okresie,aż do owulacji moja temp to maksymalnie 36.4-36.3.Po owulacji temp wzrasta do 36.7.W tej chwili mam 6 dzień cyklu a temperatura wzrosła do 36.7-36.6,co mnie bardzo zaskoczyło.Co może być powodem takiego skoku?

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś test dla pewności ?
    Temp może być też zależna od cyklu, ja nie mam takiej samej stałej temo w każdym cyklu czasem jest to 36,2 a czasem 36,5 zależy ale nie wiem od czego ;) hehe także za dużo nie pomogę.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam testu, bo mój okres był intensywny z skrzepami,więc ciąża odpada.Dotychczas miałam zawsze tak samo,a teraz hmm temp poszła w górę tak szybko...zobaczę jak będzie dalej

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ