X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura pod koniec okresu???
Odpowiedz

wysoka temperatura pod koniec okresu???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka

Wysłany: 9 lipca 2014, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.To mój 5 cykl z ovu.Zawsze przy okresie,aż do owulacji moja temp to maksymalnie 36.4-36.3.Po owulacji temp wzrasta do 36.7.W tej chwili mam 6 dzień cyklu a temperatura wzrosła do 36.7-36.6,co mnie bardzo zaskoczyło.Co może być powodem takiego skoku?

5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • karola_aa Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2014, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś test dla pewności ?
    Temp może być też zależna od cyklu, ja nie mam takiej samej stałej temo w każdym cyklu czasem jest to 36,2 a czasem 36,5 zależy ale nie wiem od czego ;) hehe także za dużo nie pomogę.

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nejsi88 Koleżanka

Wysłany: 9 lipca 2014, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam testu, bo mój okres był intensywny z skrzepami,więc ciąża odpada.Dotychczas miałam zawsze tak samo,a teraz hmm temp poszła w górę tak szybko...zobaczę jak będzie dalej

5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ