X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysokie temperatury pomimo okresu a cykl bezowulacyjny?
Odpowiedz

Wysokie temperatury pomimo okresu a cykl bezowulacyjny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny! Wyczytałam gdzieś,ze jesli temperatura pozostaje wysoka nawet po zakończeniu okresu to moze to być zapowiedź cyklu bezowulacyjnego. Ja jestem obecnie w 4 dniu nowego cyklu, okres pomału sie kończy a temperatura nadal 37 stopni :| nie czuje sie chora, nic nie nie boli jedynie czuje sie ciegle senna ale to moze być spowodowane podwyższona temperatura. Któraś z Was tez tak mniewa w trakcie okresu? I czy to o tym cyklu bezowulacyjnym to prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 17:25

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sadze ze na pocztaku cyklu moze byc wysoka, tym bardziej ze mierzysz temperature w trakcie okresu, a jednak wtedy zazwuczaj tempka jest podwyzszona. Czy cykl bezowulacyjny to mozna jedynie na 100% na monitoringu sprawdzic, czy bylo czy nie bylo owulacji. Jak beda odpowiednie warunki, sluz, tempka to bedzie i owulacja.

    RofTW lubi tę wiadomość

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie słyszałam o takiej teorii, żeby wysokie temperatury miały zapowiadac brak owu. Nigdy wcześniej tak nie miałaś? Mnie się tak w ostatnim cyklu zdarzyło, ze temp nie spadła aż do zakończenia @, a kolejny cykl jest owulacyjny, ale jestem na Clo, więc to się trochę nie liczy...

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 14 listopada 2014, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    Ja nie słyszałam o takiej teorii, żeby wysokie temperatury miały zapowiadac brak owu. Nigdy wcześniej tak nie miałaś? Mnie się tak w ostatnim cyklu zdarzyło, ze temp nie spadła aż do zakończenia @, a kolejny cykl jest owulacyjny, ale jestem na Clo, więc to się trochę nie liczy...


    Teraz pewnie juz tego nie znajdę ale było tam napisane,ze temperatura nie spada z powodu wysokiego poziomu progesteronu (?) który z kolei moze zakłócić jajeczkowanie... Nie wiem czy to prawda dlatego sie Was pytam. wy macie największe doświadczenie :) i czasem wiecie wiecej niż nie jeden lekarz.

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie możliwe. Ale temperatura może jeszcze spaść po miesiączce, tak myślę.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni po miesiączce a temperatura nadal wysoko i nawet rośnie... :|

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ