X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wzrost temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy taki temat był poruszony- nie znalazła na razie nic na forum.
    Kiedy następuje wzrost temperatury? Zaraz po owulacji ( czyli jak uwolni się jajeczko) czy może 1-3 dni później?
    Pytam bo nie do końca wiem kiedy optymalnie serduszkować. Zauważyłam, że kończy mi się śluz wodnisty ( rozciągliwego nie mam) natomiast szyjka jest otwarta. Teoretycznie statystycznie owulację powinnam mieć za jakieś 3-4 dni. Zaczęliśmy już powoli się starć od jakiś kilku dni i nie wiem czy może nie zrobliśmy falstartu ;]
    Napiszcie jak to wygląda....
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma jednoznacznej reguły. Temp może wzrosnąć od 2-3 dni przed do 3-4 dni po owulacji.
    Dni płodne rozpoczynają się wraz z pojawieniem sie sluzu a kończą w 3-4 dniu (zależy od tego ile wzrośnie temp)wyższej temp. (leżącej nad linią podstawową) PO szczycie śluzu.
    Najbardziej płodne dni to dzień szczytu śluzu oraz 2 dni przed jak i po szczycie śluzu ponieważ owulacja następuje właśnie w tych dniach.

    Pewnie wiesz ale dla przypomnienia dodam że OvuFriend nie wyznacza owulacji bo to nie możliwe nawet bardzo często myli się w wyznaczaniu dni płodnych/niepłodnych.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 30 maja 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia widzę, że masz podobne tempki do mnie. Co Twój gin na to? Że masz takie niskie skoki?

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nic;] dzisiaj byłam u nowego gina. mówiłam się na monitoring ale dopiero w lipcu i wtedy porozmawiam o wykresach. A sa niskie skoki?. Zazwyczaj w drugiej fazie mam 36,7 - 36,8 a w pierwszej około 36,5 różnica 0,3

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 31 maja 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie do mnie :) ale wczoraj założyłam o tym temat i dziewcyzny mnie uspokoiły że tak jest ok :) jak dodałaś wykres pod tekstem?

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w opcjach jest cos takiego.Społeczność----> twój podpis... ;]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ