X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zadziwiający wybór Ovufriend
Odpowiedz

Zadziwiający wybór Ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Limfa89 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki proszę zerknijcie na mój wykres i powiedzcie czy ovu się czasem nie myli?

    https://ovufriend.pl/graph/b239e8fd21328c3b0a50887118512811

    17 dc miałam usg i lekarz powiedział, że widzi piękny dominujący pęcherzyk wielkości 21 mm... Nie możliwe jest, aby wytrzymał do dnia, w którym ovu wyznaczyło owulacje. Poza tym w dniu oznaczonej przez ovu owulacji moja szyjka była zamknięta, więc to się samo wyklucza...

    Proszę o Waszą opinię.

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie. Test pokazał co innego, a Ovu co innego (zdecydowanie później wyznaczył owulację). To tylko program i postępuje wg zakodowanych schematów... Ważne żeby obserwować siebie, a programem tylko się wspomagać. :-)

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:14

  • Limfa89 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobietki za odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ