X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zakończyłam wykres - jak to odkręcić?
Odpowiedz

Zakończyłam wykres - jak to odkręcić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kot Przyjaciółka
    Postów: 69 51

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niechcący zakończyłam mój wykres, usuwając kalendarz ciąży (wiem, idiotyczne, chciałam, żeby liczył termin z ovu a nie z om) i teraz leci mi niby nowy cykl. Usunęłam krwawienie, a OF i tak twierdzi, że jest nowy cykl. Jak to naprawić?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kot wrote:
    Hej, niechcący zakończyłam mój wykres, usuwając kalendarz ciąży (wiem, idiotyczne, chciałam, żeby liczył termin z ovu a nie z om) i teraz leci mi niby nowy cykl. Usunęłam krwawienie, a OF i tak twierdzi, że jest nowy cykl. Jak to naprawić?

    Napisz do administracji serwisu.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ