X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Zimne kobietki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Witajcie dziewczyny :) Mój problem to niskie temperatury. W pierwszej fazie cyklu wynoszą około 36,10-36,20 a w drugiej 36,30-36,40 . Mierzę temperaturę w ustach o 6:30 przed wstaniem z łóżka. W poprzednim cyklu zaszłam w ciążę którą bardzo szybko poroniłam. Czy mam się martwić tymi temperaturami? Od czego mogą być takie niskie? Rok temu sprawdzałam tarczyce i nie mam z nią problemów... Mam pcos i wysoką prolaktyne.

    Jesli z tarczyca w porządku to skupiłabym sie na prolaktynie. Ona potrafi obniżać progesteron. I stad niższe temperatury po owulacji (bo rozumiem ze do nich dochodzi).

    klaudia382 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam właśnie u ginekologa i wspominałam o tych niskich temperaturach. Nie zlecił sprawdzenia progesteronu wręcz kazał nie patrzeć na temperaturę . Sama nie wiem co o tym teraz mam myśleć...

    klz9h371w1o7q62n.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Byłam właśnie u ginekologa i wspominałam o tych niskich temperaturach. Nie zlecił sprawdzenia progesteronu wręcz kazał nie patrzeć na temperaturę . Sama nie wiem co o tym teraz mam myśleć...

    Malo który lekarz wierzy w wykresy. Nie wiem czemu ale słyszę często od dziewczyn ze lekarz mówił "a po co wykresy?" . Dziwne bo naprawdę wiele mówią...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ