WIELKA AKCJA PŁODNOŚCI   

Czasami życie pisze różne scenariusze.
Sprawdź jak zabezpieczyć płodność - swoją i partnera!
Sprawdź
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Źle zaznaczyłam początek cyklu
Odpowiedz

Źle zaznaczyłam początek cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przez nieuwagę źle zaznaczyłam początek cyklu na 31.10, a powinien być dzień wcześniej 30.10.
    Czy można to gdzieś zmienić w ustawieniach? Szukałam i nie widzę.

    Teraz mi wyznacza wszystko z opóźnieniem jednodniowym.

  • Lenka1990 Przyjaciółka
    Postów: 73 20

    Wysłany: 13 listopada 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W wykresie wejdź w swój 1 dc i usuń krwawienie (oznaczona czerwoną kroplą). Może wtedy zapyta Cię ponownie o 1 dc. Mogę się mylić, ale spróbuj. Pozdrawiam :)

    Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie... Szkoda. Co ciekawe 30-go też mam zaznaczone mocne krwawienie, a dzień ten nie należy ani do tego cyklu ani do poprzedniego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ