X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów zmiana daty owulacji
Odpowiedz

zmiana daty owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paaatiii87 Nowa
    Postów: 6 12

    Wysłany: 13 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, moze sie powtarzam, ale jestem tutaj nowa i jakos nie moge znalezc odpowiedzi na swoje pytanie;) mianowicie, obecnie jestem w 31 dniu cyklu, jakies dwa dni temu ovu wyznaczylo mi owulacje na 26 dzien, jednak po wprowadzeniu dzisiejszej temperatury przeniosl ja na 27. Mozecie mi powiedziec, czym to jest spowodowane?? z gory dziekuje za odpowiedz ;)

    Paaatiii87
    fecd035f5970af04296620e86919d04f.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 16 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF nie wyznacza owulacji. Owulkę można wyznaczyć tylko i wyłącznie poprzez monitoring owulacji. ŻADNĄ metodą obserwacji NIE wyznacza sie owulacji tylko dni PŁODNE i NIEPŁODNE. A to kiedy OF wyzancza dni płodne często mija sie z prawda więc lepiej sie tym nie kieruj bo będziesz mieć mętlik w głowie i przegapić najbardziej płodny okres :)

    U Ciebie pierwsza wyższa temp. była 29 dc a dni płodne skończyły się 32 dc więc nie tak jak OF prorokował :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 15:41

    Nona lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • paaatiii87 Nowa
    Postów: 6 12

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, dzieki bardzo;)

    Paaatiii87
    fecd035f5970af04296620e86919d04f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ