X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zmiany przed okresem
Odpowiedz

Zmiany przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Princaden Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, staram się z partnerem o dziecko około 6 miesięcy i od tego czasu zmieniły mi się objawy przed miesiączka. Zawsze miałam trochę większy brzuch, tkliwość piersi i chęć na słodycze a teraz mój brzuch wygląda jak balon mam wzdęcia do tego częstomocz i bolą mnie jajniki a apetyt na słodycze słaby czy to normalne?

  • Annamania Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo. Od kiedy się staramy mam co miesiąc wrażenie ze jestem w ciąży dopóki nie zacznę odczuwać bólu okresowego… ale wciąż jest inaczej niż przed staraniami. Mam wzdęcia bóle jajników, czasami lekkie biegunki, coś mi jeździ po brzuchu tak jakby doszło do zapłodnienia…

  • Princaden Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamania wrote:
    Ja mam to samo. Od kiedy się staramy mam co miesiąc wrażenie ze jestem w ciąży dopóki nie zacznę odczuwać bólu okresowego… ale wciąż jest inaczej niż przed staraniami. Mam wzdęcia bóle jajników, czasami lekkie biegunki, coś mi jeździ po brzuchu tak jakby doszło do zapłodnienia…
    Czyli nie jestem sama, zastanawiam się tylko dlaczego tak jest

  • Annamania Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 czerwca 2023, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia. W przypadku 1 ciąży zaskoczyło „od razu „ w 1 cyklu wiec nie mam porównania. Ale na 4 cykle w których się staramy to chyba tylko w 1 od początku czułam, ze przyjdzie @. W pozostałych zawsze coś się działo inaczej. W dodatku skróciły mi się cykle. Z 29-31 na 26-28

  • Princaden Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też długość cyklu się zmieniła z tym że raz miałam trochę krótszy a potem dłuższy wiec nie wiem jak to interpretować

  • Annamania Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 lipca 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jak się jeszcze ktoś wypowie to będzie co porównać. Bo nie mam pomysłu dlaczego tak jest. Nie byliśmy jeszcze u lekarza. Jestem po 5 cyklu i właśnie nad tym myśle żeby się udać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ