X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 11tc nie widac serduszka na USG
Odpowiedz

11tc nie widac serduszka na USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oliwka2302 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Bylam dzisiaj na ugs, jak witac w tytule jestem w 11tc. Na USG nie bylo widocznego serduszka :( rozwoj dziecka zatrzymal sie na 9tyg. Jest moze szansa, ze dzidzius jakos zle sie ulozyl i nie bylo widac tego serduszka? moze jak pojde do innego lekarza i powtorze badanie to juz cos sie poruszy? :( NIe mialam zadnych boli brzucha, ani krwawnienia. dwa dni temu mialam lekko brazowe plamienia, ale moje polozna powiedziala, ze to nie jest grozne ani dla dzidziusa, ani dla mnie.
    to moja druga ciaza, pierwsza stracilam rok temu w 7tygodniu, odkleilo sie lozysko, dzisiaj uslyszalam ze mamy z partnerem jakies zle geny.
    bardzo prosze o pomoc, bo nie wiem co robic.
    nie potrafie dopuscic do siebie mysli, ze poraz kolejny bede musiala przez to wszystko przechodzic :(:(

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku strasznie Ci wspolczuje ze musialas juz raz przez takie okropienstwo przejsc:( tymczasem sprobuj sie nie zalamywac jeszcze i na pewno idz prywatnie skonsultuj to z innym lekarzem. Nie mozesz poprzestac tylko na diagnozie jednego. Sprawdz u innego moze tamten cos przeoczyl albo ciaza jest mlodsza niz sie wam wydaje. Pedz jeszcze dzisiaj do lekarza a jak nie prywatnie to skocz nawet do szpitala,niech tam sprawdza kolejny raz.nie odmowia Ci pomocy. Daj znac koniecznie i nie poddawaj sie. Mocno trzymam za was kciuki:*

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz iść do innego lekarza ale skoro na usg widać ze dziecko zatrzymało się na 9 tyg i serca nie widać to raczej ciężko o taką pomyłkę :( przykro mi.. ale warto to sprawdzić oczywiście..

  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 984

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć do innego lekarza z dobrym, nowym sprzętem. Czasem usg potrafi się pomylić. Sama jestem przykładem: kiedy leżałam w szpitalu badali mnie starym aparatem i podejrzewali z dużym prawdopodobieństwem, że moje maleństwo ulokowało się na jajniku. Na nowym aparacie wyszło, że nie ma tam przepływu i to był tylko pęcherzyk, a dzidzia za parę dni była już widoczna w macicy. Powtórz badanie, koniecznie i nie daj się nerwom! Jesteśmy z Tobą!

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do innego lekarza ale jeżeli to 11tc to niezależnie od ułożenia dziecka widac tętno, bo caly pęcherzyk od niego pulsuje. Chyba, ze ciąża jest młodsza.

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do innego lekarza. W moim otoczeniu jest przypadek, że dziewczyna na usg do 9tc nie widziała serduszka, poszła w ten sam dzień do prywatnej kliniki, wpadła z płaczem, a lekarz pokazał serduszko jak wół... Powodzenia, nie załamuj się, głowa do góry!:)

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka2302 I jak,bylas?

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ