X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 3 pozytywne testy ciążowe w 24 dniu cyklu i brązowe plamienie
Odpowiedz

3 pozytywne testy ciążowe w 24 dniu cyklu i brązowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • carolinee1212 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 17 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Przeczuwając że coś może być na rzeczy pokusilam się dzisiaj o zrobienie testu ciążowego. I od razu pojawiła się druga kreska. Poleciałam więc szybko po kolejne dwa testy żeby się upewnić. Również wszędzie piękne dwie kreski. Ale cały dzień dzisiaj źle się czułam, poprzez bóle żołądka rano do bólu brzucha takiego przedokresowego od południa. Popołudniu zaczęłam mieć brązowe plamienie. Nie ma tego dużo ale strasznie mni to nie pokoi. Wygląda mi i czuję się jak na początek okresu ,który i tak byłby parę dni za szybko. Jutro mam umówiona wizytę u lekarza. Staramy się od paru miesięcy. Rok temu straciliśmy ciaze. Strasznie się boje. Czy któraś z was miała podobnie?

  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 18 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam na początku plamienia i straszny strach. 06.07 zrobiłam test ciążowy (09.07 miałam dostać miesiączki) i hcg, co potwierdziło ciążę. Tego też dnia pojechaliśmy z mężem na dwudniową grę terenową. Starałam się oszczędzać. Jeden dłuższy spacer po okolicy, a ja wróciłam z brązowawym plamieniem. Do końca dnia już odpoczywałam. Drugiego dnia podobnie.
    tak jak kiedyś usłyszałam, póki nie jest to żywa krew, a właśnie brązowe plamienie to na początku nie ma się aż tak czym martwić.
    Idę na pierwszą wizytę w poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • carolinee1212 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delvila ja mam wizytę dzisiaj, właśnie się na nią wybieram. Stresuje się strasznie. Przede wszystkim boje się że naprawdę zaraz dostanę okres. Ale zobaczymy co lekarz powie

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 18 lipca 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to być niski progesteron. Ale lekarz na pewno Ci przepisze lutke, albo dupka ;)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • carolinee1212 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoskaaa wysłał mnie od razu dzisiaj na betę bo na USG oprócz grubszej błony śluzowej nic nie widać jeszcze i beta wyszła 138.80. I mam brać właśnie duphaston. A w piątek mam znowu zrobić betę żeby zobaczyć czy nie spada i czy nie doszło do wczesnego poronienia. W piątek mam mu wysłać wyniki i powie co dalej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ