X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 5 tydzień ciąży ból macicy ustające objawy
Odpowiedz

5 tydzień ciąży ból macicy ustające objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 również mieszkam w uk i wariuję podobnie jak Ty. Ja zupełnie nie mogę się odnaleźć w tej angielskiej rzeczywistości. Bo jak można poważnie nie traktować ciąży w tych baardzo ważnych pierwszych tygodniach..:/ Mnie od owulacji do 19dc bolały jajniki, od 20dc zaczęło się napięcie i rwący ból w macicy, teraz 4t0d tego uczucia już nie mam, momentami mam jednak wrażenie jakbym miała dostać miesiączkę. Myślę, że sytuacja jest o tyle mało komfortowa bo to pierwsza ciąża i teoria teorią ale praktyka i realia są takie, że niepewność chodzi za nami jak cień. Ale trzeba być dobrej myśli. A przynajmniej się starać :) Grudzień to w końcu magiczny czas, trzymaj się!

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ