X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6 tc wg usg i brak zarodka, pomocy
Odpowiedz

6 tc wg usg i brak zarodka, pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mamWik Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. 4 maja zrobilam test ciazowy. Bardzo sie ucieszylam. Na pierwsza wizyte poszlam 9 maja. Uslyszalam ze moj pecherzyk jest nieregularny i jak sie nic nie zmieni przez tydzien to dostene skierowanie do szpitala na zabieg. Ostatni okres mialam 20 marca wiec powinnam byc juz w 9 tyg ciazy. Wczoraj bylam na wizycie i nic nowego nie uslyszalam. Pecherzyk splaszczony, nie rosnie, nic w nim nie ma. Z usg odczytalam ze ma dlugosc 20 mm i wg usg jest to 6t 2d. Odmowilam pojscia do szpitala. Na kolejna wizyte juz u innego lekarza jestem umowiona 27 maja. Strasznie sie boje ze powie to samo... Pierwsza ciaze poronilam w 19 tygodniu. Druga szczesliwie donoszona. Ta ciaza jest trzecia. Moze znacie takie przypadki ze jednak bylo dobrze przy braku czegokolwiek w pecherzyku? Strasznie sie boje poronienia, a wlasciwie to szpitala:(

    mamWik
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 19 maja 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak, pierwsze moje usg mimo pozytywnego wyniku bety nie pokazało nawet pęcherzyka, drugie właśnie w 6 tyg pokazało pęcherzyk, również pusty jak u Ciebie w dodatku trafiłam wtedy na pogotowie z plamieniem i dostałam na ratunek duphaston. Obecnie w 7 tygodniu, no nie ukrywam też po przejściach bo łącznie z krwawieniem dowiedziałam się że mam iść do szpitala b ciąża jest żywa, zarodek się pojawił. Wyprowadzili mnie na razie na prostą. W każdym razie zarodek z tego co słyszałam pojawić się może nawet i w 8 tyg ciąży.
    Dużo zależy również od aparatu ultrasonograficznego jakim posługuje się lekarz przy badaniu.

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchaj nie wroży to dobrze..nie nastawiaj sie bo bardziej bedziesz cierpiala. Przy pecherzyku 20 mm rozpoznaje sie puste jajo płodowe. Dlatego dostałas skierowanie na zabieg. W szpitalu wykonają ci jeszcze usg ktore powinno podbic 2 lekarzy stwierdzając ze nic w nim nie ma. Jestem po takiej sytuacji. 10 tyg tyle czekałam..na nic.. moj pecherzyk rowniez byl splaszczony, pecherzyka zoltkowego nie bylo, echa zarodka rowniez nie... jakbys miala jakies pytania co do zabiegu czy czegokolwiek smialo pisz na pw wszystko ci opowiem. Ja gdybym miala podjac decyzje jeszcze raz, to tylko szybciej poszlabym na zabieg. Zmarnowalam kilka tyg czekajac na cud, w ktory i tak nie wierzylam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2016, 00:01

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa razy puste jajo i dwa razy zabieg. Ale zawsze czekałam na poronienie w domu, nie chciałam mieć wywołanego sztucznie. Ciężko było, ale wolałam właśnie tak to przechodzić. Przy obecnej ciąży na początku też miałam spłaszczony pęcherzyk z ciałkiem żółtym, ale był jeszcze malutki (chyba 5, może 6 tydzień). Na siłę nie ma co pocieszać. Chociaż koniecznie sprawdzić musisz na różnych aparatach. Bo teraz wiele kobiet ma zaburzone cykle itd. itp. że różne rzeczy się zdarzają... Trzymam kciuki za Ciebie;)
    Opisałam się, a tutaj data z 19 maja. Więc co u Ciebie teraz?

    3jgxgzu3hb9z5npi.png

    Aniołki [*][*]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ