X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6tydzień i 6 dzień
Odpowiedz

6tydzień i 6 dzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lola87 Przyjaciółka
    Postów: 122 40

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na usg tylko pecherzyk???

    ug376iye54ptjp72.png
    3i499vvjouo5ldlj.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 09:09

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Lola87 Przyjaciółka
    Postów: 122 40

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojecia kiedy dokładnie była owulacja na kolejne usg mam przyjsc za 2 tygodnie ale wielkosc pęcherzyka lekarce odpowiadala terminowi z miesiaczki. Nie wiem co o tym myslec nic nie pamietam z tej wizyty tak sie zestresowalam

    ug376iye54ptjp72.png
    3i499vvjouo5ldlj.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 09:09

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola mogłaś mieć późną owulację i zagnieżdżenie, głowa do góry - bądź dobrej myśli ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ