X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr alkohol salicylowy - bezpieczny?
Odpowiedz

alkohol salicylowy - bezpieczny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mia1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie, jestem w 6 tygodniu ciazy i kilka razy do tej pory zdezynfekowalam rece alkoholem salicylowym...zupelnie mi nie przyszlo do glowy, zeby sprawdzic czy aby nie jest szkodliwy...szperalam po necie ale zdania na ten temat sa podzielone...ale wiekszosc wpisow mowi, ze jednak jest szkodliwy...oczywiscie jestem cala w nerwach i wkurzona na siebie, ze bylam taka lekkomyslna...moze ma ktoras z was jakies doswiadczenia albo informacje w tym temacie? do gina ide dopiero za tydzien, wiec do tego czasu bede sie zadreczac :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ