X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badania prenatalne z unii europejskiej Śląsk
Odpowiedz

Badania prenatalne z unii europejskiej Śląsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 14 lutego 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie normalnie te badania mialy byc darmowe dla wszystkich do 31.12.2020 jednak czytałam ze zostały jeszcze pieniądze z puli. Czy któraś moze wie czy to prawda i czy beda jeszcze w najbliższym czasie wykonywać badania prenatalne dla kobiet do 35 roku zycia w ramach właśnie tego programu? Nie pytałam sie mokego gina ho czekam jeszcze na 1 wizyte

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 20 listopada 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby cos bylo wiadomo w tym temacie prosze o infocmacje, bo ja jestem zielona :)

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Daisy___ Ekspertka
    Postów: 159 142

    Wysłany: 27 listopada 2021, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że te badania można zrobić w Gyncentrum w Katowicach :) chodzi o pierwsze i drugie prenatalne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ