X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badanie moczu...
Odpowiedz

Badanie moczu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałąm wynik moczu i wyszło mi że w moczu wyryto obecność ciał ketonowych??!!! Czy któraś z Was spotkała się z tym?? i jak się to zakończyło???

    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam ciała ketonowe w moczu, ale lekarz nic w związku z tym nie zlecał. W kolejnym badaniu już ich nie było ;)

    kataloza lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bo już Dr. Google zrobił swoje i mnie wyczesało.....:-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt3e3km5xv544v.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • Czarniawa Koleżanka
    Postów: 59 25

    Wysłany: 17 maja 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam często w pierwszej ciąży. Lekarz zalecił więcej pić bo to podobno objaw odwodnienia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ